İstanbul’da modern ve çağdaş sanat fuarı olan Art International, Türkiye’den 13 galeri olmak üzere, 24 ülkeden 83 galeri katılımıyla 2015 yılında geri dönüyor. Art-International, Avrupa’dan, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’ya, Orta Doğu’ya, Orta Asya, Hindistan ve Çin’e kadar küresel öneme sahip bir sanat olayıdır.

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar ‘ Doğu ‘ ve ‘ Batı ‘ arasında bir geçit olarak eşsiz coğrafi konumu ile küresel sanat dünyası çapında bir kültür köprüsü haline geliyor. Lider ve gelişmekte olan galerilerin katılımı yanı sıra, fuar bugün gelişmekte olan yerel çağdaş sanat sahnesini ve İstanbul’un zengin kültürel tarihini yaşamayı sağlayan, sergiler, etkinliklerle dolu bir program sunmaktadır.

PAARLA olarak başta GALERIE RAUM MIT LICHT, GAZELLI ART HOUSE, KUAD, VALID FOTO BCN GALLERY, GALERIA CARLES TACHE PROJECTS, ANNA JILL LUPERTZ, CHARM GALERIE, BERLONI, BOCCANERA, PEARL LAM GALLERIES, GALERIE DU MONDE, GALERIE LELONG, UPSTREAM GALLERY, KALFAYAN GALLERIES olmak üzere aydınlatma danışmanlığı ve sponsorluğu yapmaktan gurur duyarız.
Sanatseverlerin beğenisine sunulan ART-INTERNATIONAL etkinliğinde sizleri de aramızda görmek dileğiyle.