ERCO, ürünlerini, yenileşme, gelişme ve kalite ortaklığının farkındalığıyla yürüyen bir kültürün takdire layık anlatımıyla meydana getirmektedir. İlk ve öncelikli olarak ‘ışık veren herhangi bir şey’ değil ‘aydınlatma’ sunma anlayışıyla yaptığı özelleştirme onu markalaştırmıştır.

ERCO, genel, geniş kapsamlı ve mimari ışıklandırmalar için iç ve dış aydınlatma çözümlerine yer verirken , ‘gelişim’i etkili bir görsel rahatlık ve perspektif mükemmeliyetine ulaşmak için en yüksek dereceli anahtar kelime olarak görmektedir.

Erco Müze Aydınlatmaları

ERCO Aydınlatma ürünleriyle teknolojinin kültür içine yolculuğu teşvik edilirken, kullanıcıların bütün teknik ve ekonomik gereksinimlerini doyurmak amaçlanmıştır. Eş zamanlı olarak ise ışığın bilinen ‘maddesel’ ve ‘maddesel olmayan’ cazibesi de sihirli bir şekilde genişletilmektedir.

MÜZE AYDINLATMASI

‘Işık, kültürel değerleri görünür kılar.’

Arkeolojiden modern sanata, edebiyattan teknolojiye kadar dev bir çeşitliliğin aktığı müze aydınlatmaları muazzam olmalıdır. Eserlerin dikkatlice ortak bir payda da buluşturulması koleksiyon ve sunum açısından çok önemlidir.

Erco Müze Aydınlatmaları

Erco Müze Aydınlatmaları

Kültürel servetlerin gözler önüne serildiği bu alanların doğru ve etkili biçimde aydınlatılması müze kalitesini belirlerken bir performans göstergesi olmaktadır.

Erco Müze Aydınlatmaları

Erco Müze Aydınlatmaları

İyi bir müze aydınlatması, sergi sahibi ve misafirlerinin ihtiyaçlarının karşılanmasıyla görsel rahatlık, en iyi algı düzeyi, açık ve duru anlatımın birleştiği, yüksek kaliteli deneyim ve sürdürülebilirliğin uyumla bir araya geldiği bir kurgudan oluşur.