Oseris dijital aydınlatma dünyasını zenginleştirmek için tasarlanmış dahice bir konsept-yarım küre seklindeki armatür başlığının karsısındaki pahlanmış döner mafsallı parça ile pürüzsüz bir tasarım elde edilmiştir. Aydınlatma armatürünün  estetiğini geliştirmenın yanı sıra, yerleşimi doğru yapabilmek ve tavan kanalları gibi dar alanlara değer katabilmek için bu ürün geliştirilmiştir. Oseris spotları tasarımda maksimum özgürlüğü sağlayabilmek adına, farklı tiplerde aydınlatma dağılımı, farklı boyutlarda ve farklı aydınlatma lumen paketlerine olanak sağlayan spherolit lenslerle çalışabilir.

Kontrol donanımı ERCO transadaptörünün içine yerleştirilmiştir.  Snootlar optimum parlama kontrolü gerektiren her koşulda kullanılabilen aksesuarlardır. Bu nedenle Oseris; mağaza, müze ve üst düzey rezidanslarda kullanılabilen istisnai derecede çok yönlü kompakt, verimli ve kusursuz bir aydınlatma aracıdır. Oseris  ERCO gamında yer alan spot tasarımlarının etkileyici çeşitliliğine ilave ettiği çarpıcı tarzıyla karakter ve cazibeyi çağrıştırmaktadır.

Erco Oseris, En İyi Mimari Aydınlatma Ürünleri - İç Mekan Armatürleri, Best Architectural Lighting Products – Interior Luminaires Erco Oseris, En İyi Mimari Aydınlatma Ürünleri - İç Mekan Armatürleri, Best Architectural Lighting Products – Interior Luminaires Erco Oseris, En İyi Mimari Aydınlatma Ürünleri - İç Mekan Armatürleri, Best Architectural Lighting Products – Interior Luminaires Erco Oseris, En İyi Mimari Aydınlatma Ürünleri - İç Mekan Armatürleri, Best Architectural Lighting Products – Interior LuminairesErco Oseris, En İyi Mimari Aydınlatma Ürünleri - İç Mekan Armatürleri, Best Architectural Lighting Products – Interior Luminaires