İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Paarla City Solutions İnsan Kaynakları Departmanı olarak politikamız pozisyonların gerekleriyle çalışanların yetkinliklerini aynı noktada buluşturarak istekli ve azimli bir takım inşa etmektir.

Bu amacı izlerken dikkat ettiğimiz hususlar;

  • Çeşitli fikirlere ve bakış açılarına açık, katılımcı bir yönetim politikası izlemek,
  • Diğer kaynaklarımız ne kadar kuvvetli olursa olsun esas başarıya; sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağı ile ulaşacağımızın bilincinde olarak çalışanların yaratıcılıklarını kullanabilecekleri motivasyon ve uyum ortamı sağlamaktır.

İŞE ALIM

İşe alım sürecinde amacımız;

Kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojik gelişmeleri takip eden bireylerle çalışmaktır. Eğitimli ve alanında uzmanlaşmış profesyonelleri ailemize katmaya devam ederken her şeyden önce yaptığı işe gönülden bağlı, organizasyon olarak inandığımız değerlere ve iş ahlakına sahip, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri kuvvetli kişileri seçmektir.

Gelen başvuruların hepsi titizlikle incelenerek uygun adaylar İnsan Kaynakları Departmanı ve Departman Yöneticisiyle birlikte görüşmeye alınmaktadır. Süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara iş teklifi sunulmaktadır.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Yetkinlik Bazlı Performans Değerlendirme Sistemi; çalışanların performansını ölçme, değerlendirme ve geliştirme amacıyla çeşitli ihtiyaçlarımıza da cevap verebilecek esneklikte Paarla City Solutions İnsan Kaynakları Departmanı tarafından oluşturulmuştur. Ara dönem ve yıl sonu olmak üzere yılda 2 kez değerlendirmeler gerçekleştirilir.

Performans değerlendirme sonuçları titiz bir çalışma ile tespit edildikten sonra çalışanın performansını arttırabilmek için geliştirilmesi gereken yönleri ile güçlü yönleri kendisi ile paylaşılır.

Performans Değerlendirme Sonuçları; Ücret Yönetimi, ödüllendirme, kariyer planlama ve yetenek yönetimi sistemlerine girdi sağlar.

 KARİYER YÖNETİMİ

Çalışanların kendi kariyerlerini yönetmeleri için ortam sağlamak amacıyla kariyer beklentilerini, mesleki ve kişisel gelişimlerini önemseyip bu doğrultuda;

Potansiyel analizi ve performans değerlendirme sonuçları çerçevesinde her bir çalışanın kariyer basamakları ve terfileri belirlenir. Genel kariyer haritaları oluşturulur.

 YETENEK YÖNETİMİ

Potansiyeli açığa çıkaran, eğitim ve gelişim fırsatlarını destekleyen Yetenek Yönetim sistemimiz ile fark yaratanları yönetici geliştirme programlarıyla Paarla City Solutions ailesine kazandırmak ve şirketi geleceğe taşıyacak üyelerimizi yönetim kadrolarına hazırlamak öncelikli hedefimizdir.

Sektörde fark yaratan imajımızı belirleyen en önemli unsurlardan biri; çalışanlarımıza, dolayısıyla kendi geleceğimize yaptığımız eğitim, farkındalık ve gelişim yatırımlarıdır.

KARİYER FIRSATLARI

Paarla City Solutions ve bağlı grup şirketlerine iş başvurusunda bulunarak köklü ailemizin bir parçası olma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz özgeçmişler var olan açık pozisyonlar ve ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için yalnızca Paarla City Solutions İnsan Kaynakları Departmanı tarafından gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilir.