Ağaçlar yaprak döker, soğuk kendini iyice hissettirir, hava erken kararır, sokaklar artık kalabalık değildir…
Louis_Poulsen_@Paarla
Birçok mekanın ıssızlaşıp huzursuzca karanlığa büründüğü, yağış ve sert rüzgarların getirdiği mutsuzlukla birleşen rutin hayatın umutsuzluğu, kişileri sığınma ihtiyacının etkisiyle davetkar dinlenme köşelerine yönlendirir.
Louis_Poulsen_@Paarla

Kişilerin bu soğuk mevsime geçişinin uyumlu olurken aynı zamanda çekici kılınması önemlidir.

Louis_Poulsen_@Paarla

Özel yaşam alanlarını rahat, konforlu, etkileyici ve görkemli bir hale getirebilmek için özenli seçimlerle onlara eşlik etmek gerekir.

Louis_Poulsen_@Paarla

Nefes almanın mutluluk getireceği ferah bir ortamda vakit geçirmek, kitap okumak, sohbet etmek, yemek yemek, hayatı paylaşmak her zaman insana büyük haz verir.

Louis_Poulsen_@Paarla

Yaşanabilir ve sürdürülebilir çevrenin ilk koşulu olan doğayla uyumlu materyalin en doğru örneği olan karşı konulamaz ahşap, kışın kaybedildiği düşünülen sıcaklığı ortama yeniden kazandırmada kullanılabilecek etkili vurgulardan biridir.

Louis_Poulsen_@Paarla

Yapay malzemeyle değiştirilemeyecek kadar kıymetli, yaşayan, dünyanın en kişilikli ve en eski tarihli malzemelerinden biri olmasının yanı sıra iç mekanlarda kullanımı ergonomik, dekoratif ve huzur vericidir.

Louis_Poulsen_@Paarla

Yarattığı ‘yaşanmışlık’ algısıyla kişileri o alana ‘ait’ hissettirirken stil sahibi bir şıklık yaratmada diğer tasarımlarla birlikte kullanıldığında göz kamaştırıcı etkiye sahip olur.

Louis_Poulsen_@Paarla

LOUIS POULSEN’ in aydınlatma felsefesinin 3 temel halkasını oluşturan; fonksiyon, rahatlık ve ambiyansın ahşapla olan enfes birlikteliği güçlü bir çekiciliğe sahiptir.

Louis_Poulsen_@Paarla

Amacı , insan dostu ve huzurlu hissettiren aydınlatma ürünleriyle seçkin ve kusursuz ortamlar yaratarak kişileri mutlu etmek olan LOUIS POULSEN, modern tasarımların eski ve yeni arasındaki kültürel köprüsünde ürün tasarımını cazibe ve çağdaşlıkla harmanlamıştır.

Louis_Poulsen_@Paarla

Ahşap kullanımlarıyla en iyi düzeyde doyumun yakalandığı LOUIS POULSEN PH-50 ,renk alternatifleri, verimlilik kriterleri, fiziksel uyumu, rahatlığı, kalite ve sürdürülebilirliği açısından tüm gözleri üstüne çekmektedir.