Bilgi ve İlham’ın eşsiz uyumu

Swarowski-Kristal-Paneller Swarowski-Kristal-Paneller
Swarovski, mimari uygulamadaki etkinliğinde üst düzey başarı elde ederken aynı zamanda göz alıcılığıyla birlikte ışık ve mekanın vurgusunu artıran geniş yelpazedeki ürün seçeneklerini gözler önüne sermektedir.
Swarowski-Kristal-Paneller-3Swarowski-Kristal-Paneller-4
 Ürünleriyle kişilere sayılamayacak çoklukta alternatifler sunan Swarovski, mükemmel uyumu ve etkinliği yakalamak için önemli olan doğru ürün seçimi için de yardımı esirgemez. Hayal gücü ve fikirlerin geliştirilen skeçlerle birlikte uygulamaya dökülerek ortaya çıkan somut öneri alternatiflerinin desteğiyle seçimler eşsizleştirilir.

Swarowski-Kristal-Paneller-5

Tecrübe temeline oturan normal ürünlerin yanı sıra bireysel ve yenilikçi çözümlerle geliştirilen özel ürünler de alternatifler arasındadır.

Swarowski-Kristal-Paneller-7

Her bir projenin özel, farklı ve kendine özgü elemanlara ihtiyaç duyduğunun farkında olan Swarovski, orjinallik ve özgünlük vurgusunu artırabilmek ve potansiyelin bütün avantajından yararlanabilmek için sayısız miktarda ürün alternatifi oluşturmuştur.

Swarowski-Kristal-Paneller-8

Her proje için yaratılan yeni çözüm önerileriyle kristalin aydınlatmadaki gelişimi sürdürülebilir kılınmakta ve deneyimle geçirilen zaman uzmanlığa ulaştırmaktadır.

Swarowski-Kristal-Paneller-9

LED ve fiber optik birlikteliğinden oluşan Swarovski aydınlatma sistemleri dar ve geniş mekanlarda büyüleyici bir atmosfer yaratmaktadır. Esnek aydınlatma sistemleri, çoklu alternatifler ve kolay bakım LED’in önemli özelliklerinden birkaçıdır.

Swarowski-Kristal-Paneller-10

İnsanlar üzerinde her zaman büyüleyici etkisi olan kristalin ışıkla oyunu, kendine özgü karakteristiği ve asimetrik formu farklı kültürlerdeki efsanelerde odak noktası olmuştur.

Swarowski-Kristal-Paneller-11

Sanat, mimarlık, bilim ve tarih çerçevesinde yüzyıllardır kristalin dış formu camla eş anlam ifade etmiş ve bağlantı sağlamıştır.